SKIN MASTER plus

To urządzenie niezastąpione w odmładzaniu skóry oraz zapobieganiu procesowi jej starzenia.
Skin Master plus oddziałuje delikatnie na skórę, bez jakichkolwiek nieprzyjemnych doznań, a ze zdumiewającym skutkiem, widocznym i wyczuwalnym przy dotyku już po pierwszym zabiegu.

Zabieg nawilżania

Wykonywane jest bezpośrednio po zabiegu peelingu. Polega na “wtłoczeniu” cząsteczki wody w głąb skóry, czyniąc ją głęboko nawodnioną i dotlenioną.Nawilżanie Skin Master Plus to najszybszy i najbardziej efektywny tego typu zabieg jaki do tej pory wynaleziono w kosmetyce!W efekcie zabiegu skóra odzyskuje jędrność i elastyczność.

zabieg Mikromasażu

Zabieg poprawia mikrokrążenie w komórce, przywraca naturalny zdrowy koloryt skóry, stymulując dotlenianie tkanek. Przyspiesza procesy odnowy komórkowej.Skin Master Plus przywraca skórze jej blask i jędrność. Po tym zabiegu skóra jest wygładzona, a pory zamknięte. Dodatkowo zabieg koryguje owal twarzy.

zabieg regeneracji

Pobudza silnie aktywację lokalnego metabolizmu.Umożliwia samoregenerację skóry poprzez pobudzenie procesów odżywiania – stymuluje procesy odnowy komórkowej, opóźniając proces starzenia się skóry.Likwiduje “worki” i drobne zmarszczki pod oczami oraz regeneruje wszystkie typy skóry. Skóra staje się odżywiona i zdrowa. Szczególne znaczenie mają tu elektrody okrągła i selektywna, pobudzające lokalny metabolizm obszaru poddanego zabiegom.

Zabieg liftingu

Program terapeutyczny, który łączy mikroprądy MLM z laserem, dając skórze energię do samodzielnego wytwarzania własnego kolagenu i elastyny w zmarszczkach, powodując ich wygładzenie. Jest to alternatywa dla bolesnych zastrzyków kolagenowych, zabiegów liftingu operacyjnego, dermabrazji oraz peelingu chemicznego.