Twoje piękne dłonie i paznokcie

Podczas zabiegów wykorzystujemy preparaty firmy „Alessandro International” – lidera w pielęgnacji dłoni, paznokci i stóp. Szeroka gama znakomitych kosmetyków przebogatych w aktywne, wartościowe substancje, doskonale wyszkolone kosmetyczki oraz aparatura najnowszej generacji to atuty gwarantujące usługi najwyższej jakości.

Oferujemy wiele zabiegów upiększających, odżywczych i regenerujących dłonie i paznokcie.


PRODUKTY ALESSANDRO TO JEDYNE, ORYGINALNE, OPATENTOWANE MASY MODELUJĄCE, NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DLA PAŃSTWA w NASZYM GABINECIE

 

Marka Alessandro w ciągu 20 lat swojego istnienia stała się światowym liderem w dziedzinie pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci, a przede wszystkim – zastosowania żeli światłoutwardzalnych. Dzięki innowacyjnym produktom oraz nowatorskiej koncepcji działania firma w błyskawicznym tempie zyskała światową renomę i uznanie klientów na rynku międzynarodowym. Od początku wielki nacisk położono na innowacje i wytwarzanie produktów najwyższej jakości z których wiele chronionych jest patentem. Sukcesy firmy były wielokrotnie doceniane i nagradzane zarówno na poziomie krajowym jak międzynarodowym (m.in.: Beauty Award, Cosmopolitan Prix de Beauty w kategoriach wyjątkowy image produktu, innowacyjność, zadowolenie klienta). Obecnie Alessandro posiada swoje przedstawicielstwa w ponad 50 krajach.

Alessandro to lider w produkcji doskonałych lakierów żeli oraz kosmetyków do pielęgnacji dłoni i paznokci.

· Nowa udoskonalona receptura lakierów

· Niewiarygodna elastyczność i trwałość

· Doskonała konsystencja zapewniająca idealne pokrycie płytki paznokcia

· Przebogata paleta magicznych 44 barw – od klasycznej czerwieni do diamentowego różu

· Nowatorski pędzelek (posiadający 500 włosków)