GREAT LASHES firmy „alessandro” to światowy hit, dzięki któremu możemy spełnić marzenia o posiadaniu fantastycznie długich i gęstych rzęs. W przypadku właściwej pielęgnacji efekt podniesienia, przedłużenia i zagęszczania rzęs utrzymuje się nawet do 8 tygodni…!

Tajemnica zabiegu tkwi w pojedynczych rzęsach, które zostają przyklejone do naturalnych, by je zagęścić oraz przedłużyć. Ilość doklejonych rzęs decyduje o pożądanym efekcie końcowym.


Istnieją 4 rodzaje technik przedłużających i zagęszczających rzęsy:Technika 1 – przedłużanie rzęs pojedynczymi włoskami

Ta metoda określana jest jako Lash Extensions. Podczas przedłużania rzęs pojedynczymi (syntetycznymi) rzęsami używamy permanentnego kleju i doklejamy do naturalnych rzęs pozostawiając odstęp 1mm od skóry linii rzęs. By dodatkowo zagęścić, oferujemy technikę zagęszczania jako metodę uzupełniającą. Zabieg za pomocą Great Lashes trwa od 1 do 1,5 h a koszt uzależniony jest od ilości wykorzystanych w zabiegu rzęs.Włoski występują w różnych długościach od 7 do 13 mm i mogą być skręcone (fullcurl) lub proste (halfcurl).

Technika 2 – zagęszczanie rzęs pojedynczymi rzęsami (4 in one)

Zagęszczanie rzęs naturalnych lub zagęszczanie LASH EXTESIONS następuje poprzez 4 pojedyncze rzęski, umiejscowione jedna nad drugą a nie jak zwykle jedna obok drugiej. Metoda ta opiera się na doczepieniu pomiędzy naturalnymi rzęsami, włosków 4 in one.

Technika 3 – rzęsy w kępkach (8 in one)

Pojedyncze kępki rzęs dokleja się pomiędzy naturalne rzęsy za pomocą trwałego lub półtrwałego kleju w zależności od tego, jak długo pożądany efekt powinien się utrzymać. Kępka rzęs składa się od 8 do 10 pojedynczych włosków.Tą metodą upiększamy oczy w przeciągu 20-30 minut.Występują w różnych długościach od 7 do 13 mm.Forma skręcenia HALFCURL (proste, naturalne włoski)

Technika 4 – sztuczne rzęsy na pasku

W celu osiągnięcia szybkiego efektu przyklejamy rzęsy do powiek przeźroczystym klejem umocowanym na pasku.Na wielkie wyjścia, dostępne są przeróżne modele rzęs – od delikatnych, naturalnych aż po teatralne „rzucające” się w oczy, kolorowe z cekinami.

Care, Color & Clean –  to nowa koncepcja 3C przeznaczona do optymalnej pielęgnacji, akcentowania i oczyszczenia Great Lashes i naturalnych rzęs.


CarePielęgnacja rzęs

Preparat pielęgnacyjny o lekkiej konsystencji delikatnie podkręca rzęsy i otacza je ochroną warstwą – bez sklejania. Dodatkowo intensywnie nawilża, dzięki czemu zwiększa odporność rzęs naturalnych oraz Great Lashes.

 

Kolorczarna maskara

Intensyfikuje czerń oraz zwiększa sensacyjnie objętość rzęs: specjalna maskara o bezoleistej konsystencji podkreśla piękno rzęs oraz zapewnia zapierające dech w piersi spojrzenie. Specjalnie opracowana szczoteczka przedłuża i rozdziela rzęsy.

 

Clean: preparat do demakijażu oczu

Łagodny bezoleisty, nie zawierający perfum środek do demakijażu oczu zapewnia możliwość delikatnego i dokładnego usunięcia makijażu. Nie zawiera perfum, nadaje się do każdego typu skóry.

 

W przypadku Great Lashes nie można stosować produktów zawierających w swym składzie olejki mineralne; wiele kobiet reaguje alergicznie na preparaty zawierające w swym składzie te właśnie olejki. Z tego względu Alessandro International specjalnie dla tej grupy klientek rozwinął bezoleistą maskarę, preparat pielęgnujący do rzęs oraz preparat do demakijażu oczu.