SKIN  MASTER plus

Skin Master plus

 to urządzenie niezastąpione w odmładzaniu skóry oraz zapobieganiu procesowi jej starzenia. Skin Master plus oddziałuje delikatnie na skórę, bez jakichkolwiek nieprzyjemnych doznań, a ze zdumiewającym skutkiem, widocznym i wyczuwalnym przy dotyku już po pierwszym zabiegu.

· Usuwa najbardziej powierzchniowe warstwy skóry, regeneruje głębsze warstwy, pobudza skórę czyniąc ją młodą i promienną

· Rozdrabnia (do mikronowych cząstek) aktywne zasady i przemieszcza je głębiej, powodując doskonałe nawilżenie skóry

· Dzięki prądom MLM stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, redukuje zmarszczki, przywraca twarzy świeżą i młodą skórę

Skutecznie regeneruje tkanki odżywiające skórę, dzięki biostymulującemu działaniu promienia lasera.

Skin Master plus jest połączeniem trzech technologii:

· Fali Elastycznej – o charakterze piezoelektrycznym, dla skutecznego złuszczania, nawilżania i masażu skóry

· MLM ( modulowanych mikroprądów Lotti) – służących do rekonstrukcji komórek młodości: kolagenu i elastyny

Promienia lasera – który przywraca witalność i spoistość naskórka

Zabiegi głębokiego bezbolesnego oczyszczania skóry + Peeling

Skin Master Plus wykonuje bezbolesne, głębokie oczyszczanie skóry wraz z eliminacją martwych komórek, wolnych rodników, nadmiaru łoju, wągrów i resztek makijażu. Głęboko złuszcza zrogowaciałą warstwę naskórka tylko za pomocą tzw. fali elastycznej. Skóra natychmiast staje się gładka, napięta, rozjaśniona, dotleniona i pozbawiona wszelkich zanieczyszczeń z czystymi porami i mieszkami włosowymi. Zabieg nie pozostawia ran.

Zabieg nawilżania zewnętrznego i wewnętrznego.

Wykonywane jest bezpośrednio po zabiegu peelingu. Polega na "wtłoczeniu" cząsteczki wody w głąb skóry, czyniąc ją głęboko nawodnioną i dotlenioną.
Nawilżanie Skin Master Plus to najszybszy i najbardziej efektywny tego typu zabieg jaki do tej pory wynaleziono w kosmetyce!
W efekcie zabiegu skóra odzyskuje jędrność i elastyczność.

Zabieg mikromasażu - drenaż limfatyczny

Zabieg poprawia mikrokrążenie w komórce, przywraca naturalny zdrowy koloryt skóry, stymulując dotlenianie tkanek. Przyspiesza procesy odnowy komórkowej.

Skin Master Plus przywraca skórze jej blask i jędrność. Po tym zabiegu skóra jest wygładzona, a pory zamknięte. Dodatkowo zabieg koryguje owal twarzy.

Zabieg regeneracji - wypłycanie zmarszczek

Pobudza silnie aktywację lokalnego metabolizmu.
Umożliwia samoregenerację skóry poprzez pobudzenie procesów odżywiania - stymuluje procesy odnowy komórkowej, opóźniając proces starzenia się skóry.
Likwiduje "worki" i drobne zmarszczki pod oczami oraz regeneruje wszystkie typy skóry. Skóra staje się odżywiona i zdrowa. Szczególne znaczenie mają tu elektrody okrągła i selektywna, pobudzające lokalny metabolizm obszaru poddanego zabiegom.

Zabieg liftingu wykonywany laserem i mikroprądami MLM

Program terapeutyczny, który łączy mikroprądy MLM z laserem, dając skórze energię do samodzielnego wytwarzania własnego kolagenu i elastyny w zmarszczkach, powodując ich wygładzenie. Jest to alternatywa dla bolesnych zastrzyków kolagenowych, zabiegów liftingu operacyjnego, dermabrazji oraz peelingu chemicznego.


Większość zmarszczek i oznak starzenia się zanika, twarz staje się rozjaśniona i odmłodzona!

Efekty kuracji oferowanej przez nasz GABINET URODY są spektakularne.

Skin Master plus

©  Copyright  2010 by New Face - Instytut Urody Małgorzata Michta